عکس پایانه میامی
category

پایانه میامی (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده 7 و میدان کرامت

موقعیت پایانه میامی در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه میامی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، تولید لباس کار SINAWORK، باسکول ۶۰ تنی، مجید برسلانی و دفتر پیشخوان خدمات دولت قرار گرفته است.


تصاویر پایانه میامی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید روحنده 7 و میدان کرامت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رنجبر در تاریخ سه شنبه 14 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه میامی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه اتوبوسرانی ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایانه میامی

  • avatar
    shahsavan (شهریار سطح ۶) جمعه 24 دی ماه 1400

    ایستگاه با صندلی و سایبان

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه میامی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه میامی مشهد ندارد.