info
عکس لوازم یدکی حسام
category

لوازم یدکی حسام محله شهرک بهار، شیراز

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی حسام

لوازم یدکی حسام (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه لوازم یدکی خودرو در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل ثبت احوال شیراز، باتری سازی درودی، فروشگاه پاک ثمر، ایستگاه اتوبوس ثبت احوال و ماشین های اداری کارا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی حسام واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی بهمنی
  بلوار مدرس، نرسیده به مدرس 18
 • لوازم یدکی غلامی نژاد
  مدرس، بین مدرس 53 و کاوه
 • لوازم یدکی خرمشهر
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 17 و 19
 • شیراز یدک
  مدرس، بین مدرس 16 و شیخ بهاء الدین
 • سانا یدک (واردات و پخش قطعات خودرو)
  (5.0)
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سام شیرازی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ جمعه 06 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی حسام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 06 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی حسام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی حسام ندارد.
  neshan logo