info
عکس گیربکس اتومات دنده طلایی
category

گیربکس اتومات دنده طلایی اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گیربکس اتومات دنده طلایی

گیربکس اتومات دنده طلایی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در اصفهان و خیابان خرم شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین رستوران لقمه طلا، خوابگاه دانشجویی کارمندی پسرانه فرهیختگان، یدک کش اصفهان کار، شرکت مهندسی پیام پرداز و برق صنعتی اصفهان پارسا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده گیربکس اتومات دنده طلایی واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه بی ام و
  بزرگراه شهید خرازی، بهروز
 • تعمیرگاه ایران لوکس
  علیرضا فروری، آیت الله کاشانی، جوزدان، بعد از بهروز
 • شبرنگ پرسپولیس
  پنج رمضان، بین امید و آریا
 • خدمات فنی مهدی
  خرم جنوبی، محمدی
 • تعمیرگاه نیوتکنیک
  خرم جنوبی، بین محمدی و لطافت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیربکس اتومات دنده طلایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیربکس اتومات دنده طلایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیربکس اتومات دنده طلایی ندارد.
  neshan logo