info
عکس مسیر ویژه دوچرخه
category

مسیر ویژه دوچرخه محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی مسیر ویژه دوچرخه

مسیر ویژه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله شهرک صدرا تهران و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، نسیم شانزدهم شرقی، سید علی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار طلای طوبی و همچنین رونیکا پالاس کوهک(در حال ساخت)، پارکینگ صدرا، ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر، پوشاک مردانه و زنانه رویین تن پوش و قرارگاه فنی مهندسی حضرت خاتم الانبیاء (ص) قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دِلبسته یارانِ خُراسانِیم (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسیر ویژه دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسیر ویژه دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسیر ویژه دوچرخه ندارد.
neshan logo