info
عکس ایستگاه اتوبوس ميرداماد
category

ایستگاه اتوبوس ميرداماد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميرداماد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ميرداماد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین رستوران هتل ویانا، آمبولانس خصوصی ناجی، مجتمع آموزشی (ره) جویان، دبیرستان پسرانه محتشم و بستنی سنتی پانیذ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميرداماد اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ميرداماد اصفهان، شهر اصفهان، است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ميرداماد اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ميرداماد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميرداماد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميرداماد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميرداماد ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله کاشانی، بین حشمت و عقیلی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo