info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای غزه
category

ایستگاه اتوبوس شهدای غزه محله بهار آزادی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای غزه

ایستگاه اتوبوس شهدای غزه (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار آزادی اصفهان و زیرگذر شهدای غزه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بهار آزادی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرو بزرگ لیموچی و همچنین آزمایشگاه نوبل، شهرداری منطقه 5 اصفهان، پیتزا پاییزان، دبیرستان پسرانه دوره دوم ماندگار نمونه دولتی سعدی و فروشگاه امازون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای غزه اصفهان

در شهر اصفهان، محله بهار آزادی ، ایستگاه اتوبوس شهدای غزه اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زیرگذر شهدای غزه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهدای غزه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شب بیدار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهدای غزه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای غزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین بهار 16 و آذین 18
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  محتشم کاشانی، بین سیروس 18 و گودرز
 • ایستگاه اتوبوس حسین آباد
  ارتش، بین بهداری لشکر و سجادیه یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای غزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای غزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای غزه ندارد.
  neshan logo