info
عکس مطب دکتر سید سعید صدر
category

مطب دکتر سید سعید صدر محله عباس آباد - اندیشه، تهران

مطب پزشک

درباره‌ی مطب دکتر سید سعید صدر

مطب دکتر سید سعید صدر (مطب پزشک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان میرزایی زینالی واقع شده است. این مطب یکی از 126 مطب پزشک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین فناوری اطلاعات پارمیس، رستوران مزه، شعبه سهروردی، اولین تشخیص رنگ خودرو، قلیزاده، چاپ دیجیتال آبرنگ نوین و شرکت کارگزاری بیمه ره آورد صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر سید سعید صدر واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر پروانه محمدی
  شریعتی، هویزه
 • دکتر حکمت
  مطهری، بین آرمان و شهدای ناجا
 • دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده
  شریعتی، مطهری
 • مطب دکتر عباس یوسفی زاد فوق تخصص غدد
  مطهری، بین آرمان و شهدای ناجا
 • مطب روانشناسی دکتر مریم سلیمانی
  مطهری، بین آرمان و شهدای ناجا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر سید سعید صدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر سید سعید صدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر سید سعید صدر ندارد.
  location تهران، سهروردی شمالی، پایین تر از چهار راه عباس آباد، چهار راه کیهان، کیهان غربی، پلاک 102، طبقه همکف
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo