info
عکس ایستگاه اتوبوس ارجمند
category

ایستگاه اتوبوس ارجمند محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارجمند

ایستگاه اتوبوس ارجمند (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو و مرکز خرید سون سنتر و همچنین کافه رستوران نارکو، شهر کتاب هفت حوض، پاساژ گلبرگ، پت خرید و علی کافه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارجمند تهران

در شهر تهران، محله هفت حوض ، ایستگاه اتوبوس ارجمند تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم است. ایستگاه اتوبوس ارجمند تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی امین تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارجمند تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارجمند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی
  مدنی، بین نجف آبادی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت
  بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس هنگام
  هنگام، فرجام غربی، بین ترنج و شصت و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارجمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارجمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارجمند ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo