info
عکس دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر
category

دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر محله شهر صنعتی، اراک

مدرسه
4.0
2 رای

درباره‌ی دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر

دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر (مدرسه) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان دارایی نژاد واقع شده است. این مکان یکی از ده مدرسه در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین رستوران تالار پذیرایی وزرا، آشپزخانه پدرسالار، رستورانTishini، بانک ملی و مشاور املاک نوروزی قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه حضرت زینب
  علی‌محمد باقری، بین میدان سلامت و خرداد
 • دبیرستان دخترانه هیئت امنایی فرهنگیان مشکات
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • دبیرستان دخترانه عترت
  جهان پناه، شقایق، بین گلگون 1 و 2
 • هنرستان دخترانه سما
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • دبیرستان طلوع
  میخک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرداد عظیمی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان پسرانه شهید آیت اله صدر ندارد.
  neshan logo