info
عکس فروشگاه موتور سیکلت مهدی
category

فروشگاه موتور سیکلت مهدی محله بهارستان - هجرت، شیراز

فروشگاه

درباره‌ی فروشگاه موتور سیکلت مهدی

فروشگاه موتور سیکلت مهدی (فروشگاه) در محله بهارستان - هجرت شیراز و خیابان تختی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک فروشگاه در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیراز دوچرخه و همچنین هتل ارگ، مسجد اهل سنت رسول اکرم، مسافرخانه سهیل، پاپکو و کافی کوک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه موتور سیکلت مهدی واقع شده‌اند:

 • دخانیات پایتخت
  هجرت، ابتدای هجرت
 • فروشگاه دیزل ژنراتور پارس
  زیر گذر زند، سعدی، بین مکتبی و ایزدی
 • فروشگاه تعاونی مصرف فرهنگ و ارشاد
  حافظ، بین کوچه 6 حافظ و بلوار آزادی
 • فروشگاه امینی
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 27، بازار مسگرها
 • ابوالفتح قوچی
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 27، بازار روح الله، بازار مشیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پویا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه موتور سیکلت مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه موتور سیکلت مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه موتور سیکلت مهدی ندارد.
  neshan logo