عکس چایخانه سعید مشاهده در نقشه نشان
category

چایخانه سعید (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

قهوه‌خانه و چایخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، یاران، رضوان

موقعیت چایخانه سعید در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


چایخانه سعید (قهوه‌خانه و چایخانه) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان رضوان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی محک و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین مسجد امام جعفر صادق (ع)، داروخانه دکتر شریفیان، تهیه غذای کویین، سوپر صحرا و اتو کلینیک فرمول - با مدیریت حمید قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، یاران، رضوان


سایر قهوه‌خانه‌های که در محدوده چایخانه سعید واقع شده‌اند:

 • قهوه خانه امیر (امیر حسین ازگلی)
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چایخانه سعید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کافه قهوه خانه چایخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چایخانه سعید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چایخانه سعید تهران ندارد.
  neshan logo