info
عکس ایستگاه اتوبوس فرجام
category

ایستگاه اتوبوس فرجام محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرجام

ایستگاه اتوبوس فرجام (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و بازارچه کوثر و همچنین مدیران خودرو، تعمیرگاه و کلاچ هوشمند اتاکو، شیرینی خاتون، مسجد آل محمد و فروشگاه نفیس 1 محصولات ال جی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرجام تهران

ایستگاه اتوبوس فرجام تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله علم و صنعت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی، مظفری نیا، بعد از والائیان قرار دارد. ایستگاه اتوبوس فرجام تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی نگین سبز قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرجام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرجام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت افق
  دردشت، نخجیر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت پایانه براری
  دردشت، نخجیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرجام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرجام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرجام ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی، مظفری نیا، بعد از والائیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo