عکس ایستگاه اتوبوس فرجام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرجام (محله علم و صنعت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مظفری نیا، بین صالحی و فرجام

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرجام در محله علم و صنعت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرجام (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مدیران خودرو، تعمیرگاه و کلاچ هوشمند اتاکو، شیرینی خاتون، فروشگاه افق کوروش و مسجد آل محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرجام

ایستگاه اتوبوس فرجام را می‌توانید در شهر تهران، محله علم و صنعت خیابان مظفری نیا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مظفری نیا، بین صالحی و فرجام قرار دارد. ایستگاه اتوبوس فرجام محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی فهیم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرجام مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مظفری نیا، بین صالحی و فرجام


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرجام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بعد از عطایی
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس سی متری اول
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین کریمی و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  هنگام، تکاوران، بین دلاوران و خسروپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرجام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرجام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرجام ندارد.
  neshan logo