info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره برق
category

ایستگاه اتوبوس اداره برق محله دروازه لاکان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره برق

ایستگاه اتوبوس اداره برق (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه لاکان رشت و بلوار لاکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دروازه لاکان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی 17 شهریور و همچنین ایستگاه تاکسی فلکه گاز - دروازه لاکان - دانشگاه، هتل آپارتمان وارش، قهوه چارلی، خشکشویی عدل و میدان گاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره برق رشت

در شهر رشت، محله دروازه لاکان ، ایستگاه اتوبوس اداره برق رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار لاکان، بین برازنده و میدان گاز است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اداره برق رشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس گلپور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره برق رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره برق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ
  بلوار نامجو، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس احصاری
  بلوار لاکان، بین پور اسماعیلی و شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره برق ندارد.
  neshan logo