info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه محله جماران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان جماران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین تالار قصر عقیق، سروش جماران، هایپر استار، رستوران سنتی عقیق و ایفا سرام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه تهران در شهر تهران، محله جماران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، جماران، بین هاشمی و حسن پور قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جماران تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، بین ميدان شهید باهنر و قنات
 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس منظریه
  باهنر، بین آقایی و پونک
 • ایستگاه اتوبوس جوزستان
  باهنر، بین منایی و آفتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه ندارد.
  neshan logo