info
عکس ایستگاه اتوبوس سپیدار
category

ایستگاه اتوبوس سپیدار محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپیدار

ایستگاه اتوبوس سپیدار (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و خیابان عسکری گراوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شادی و همچنین مجتمع اساتید سرو، پارس لنز، سفره خانه سنتی سپیدار، مسجد صاحب الزمان و اتو توکلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران

در شهر تهران، محله سرو ، ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در عسکری گراوند، بین فرحزاد و 12 متری سپیدار قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی فانوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپیدار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو
  پاک نژاد، سرو غربی، بعد از شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس سرو
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرحزاد
  بزرگراه یادگار امام، بعد از فرحزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپیدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپیدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپیدار ندارد.
  neshan logo