info
عکس سه راه تهرانپارس
category

سه راه تهرانپارس محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی سه راه تهرانپارس

سه راه تهرانپارس (تقاطع) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این مکان یکی از چهار تقاطع در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و برج آناهید و همچنین هتل شهر تهران، تالار یاران محمد، آموزشگاه خیاطی اعتماد، آتلیه عکاسی کارین و شرکت داروسازی ابوریحان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تقاطع‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر تقاطع‌های که در محدوده سه راه تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • چهارراه رشید
  بزرگراه باقری، بزرگراه شهید سلیمانی
 • چهارراه تیرانداز
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، بزرگراه شهید سلیمانی
 • چهارراه تیر انداز
  (3.5)
  صد و بیست و یکم، بزرگراه شهید سلیمانی
 • چهارراه تهرانپارس
  (4.3)
  دماوند، بین بلوار خوشوقت و بزرگراه شهید دوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سه راه تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سه راه تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سه راه تهرانپارس ندارد.
  neshan logo