info
عکس تاکسی تلفنی میلاد
category

تاکسی تلفنی میلاد محله فردوسی، تهران

تاکسی تلفنی
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی تلفنی میلاد

تاکسی تلفنی میلاد (تاکسی تلفنی) در محله فردوسی تهران و خیابان سخایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و بازار چارسو و همچنین بیمارستان شرکت نفت، تعمیر ارگ و پیانو دیجیتال (نماینده مجاز شرکت کرگ ایران)، اداره کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران، خوگر و هنرستان ماندگار صنعتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی میلاد واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس فرانسه
  ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا
 • رازی
  جمهوری اسلامی، رازی، بین یاسمن و گودرز
 • تاکسی تلفنی رازی
  (3.0)
  جمهوری اسلامی، رازی، بین نوفل لوشاتو و خرسند
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قهرمان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی میلاد ندارد.
  neshan logo