عکس پایانه اتوبوس
category

پایانه اتوبوس (محله جوانمرد قصاب، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، غیبی

موقعیت پایانه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوس (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان غیبی واقع شده است. این پایانه یکی از سه پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع نجم خاورمیانه و همچنین درمانگاه پلی کلینیک تخصصی فداییان اسلام تامین اجتماعی، پارکینگ فروشگاه نجم خاورمیانه، هایپر مارکت نجم خاورمیانه، اتحادیه مرکزی فرش دستباف روستایی ایران و فروشگاه یزد باف قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، غیبی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس تهران ندارد.