عکس ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، بین بزازها و معتمد رضایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر، بیمارستان سوم شعبان و دفتر خدمات نوسازی بازار - سیروس خودآوند و همچنین رستوران هانی، امداد خودرو 3510، فروشگاه طب پلاستیک شعبه مرکزی، فروشگاه مرکزی طب پلاستیک نوین (شعبه مرکزی) و فروشگاه زنجیره ای افق کوروش شعبه قیام 2 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی است که در محله قیام خیابان قیام قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، بین بزازها و معتمد رضایی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان قیام در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، بین بزازها و معتمد رضایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قنطار
  قیام، سعیدی، بین قنطار و پایدار
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، بین مهرپرور و شباهنگ
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، شباهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی ندارد.
  neshan logo