عکس بازارچه شهرک بهشتی
category

بازارچه شهرک بهشتی (محله تختی، تهران)

بازار و مرکز خرید
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بهشتی

موقعیت بازارچه شهرک بهشتی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بازارچه شهرک بهشتی (بازار و مرکز خرید) در محله تختی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران بازار و همچنین فست فود سی سی، عینک تیکال، فروشگاه افق کوروش، بوستان ابریشم و مسجد ثارالله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بهشتی


سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه شهرک بهشتی واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری مدائن
  (4.3)
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و ندیمی
 • مجتمع تجاری عقیل
  (3.0)
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و ندیمی
 • تهران بازار
  بلوار دستواره، یزدانی، صالحی
 • پاساژ حاتمی
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، رنجبر، بین بابایی و لاله زار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه شهرک بهشتی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه شهرک بهشتی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه شهرک بهشتی تهران ندارد.