info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای ملی و بازار باغ سپهسالار و همچنین عمارت مسعودیه، میدان بهارستان، کافه و رستوران مس مس، عمارت قدیمی کوچه نظامیه و مهمانپذیر روبرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری تهران است که در محله بهارستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. همچنین شما می‌توانید آژانس سعدی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهارستان جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین
  فردوسی، بین اول و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
  فردوسی، بین شاه چراغی و سخایی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان
  مجاهدین اسلام، آجانلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری ندارد.
  neshan logo