info
عکس پوشاک جواهر
category

پوشاک جواهر محله آشتیانی، تهران

فروشگاه لباس
3.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک جواهر

پوشاک جواهر (فروشگاه لباس) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ایمان و همچنین قنادی پاک، بوستان نیما، داروخانه شبانه روزی دماوند، بانک ملت و آموزشگاه رانندگی جت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک جواهر تهران

فروشگاه پوشاک جواهر تهران در شهر تهران، محله آشتیانی، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02177400932) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک جواهر تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آشتیانی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک امیر، پوشاک ماهی و تک اسپرت دردشت2 هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک جواهر تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک جواهر تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک جواهر تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پوشاک جواهر تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک جواهر واقع شده‌اند:

 • پوشاک امیر
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین باغبانباشی و جلال حاجی صادقی
 • پوشاک ماهی
  دماوند، بلوار شهید ثانی، دردشت، بصائری
 • تک اسپرت دردشت2
  دماوند، باقری - ثانی، دردشت، سورانی
 • لباس فروشی نگین
  (1.0)
  دماوند، رشید 115
 • مانتو لیوسا
  (5.0)
  دماوند، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نبوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک جواهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک جواهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک جواهر ندارد.
  neshan logo