info
عکس خانه بازی شادی پارک
category

خانه بازی شادی پارک اصفهان

درباره‌ی خانه بازی شادی پارک

خانه بازی شادی پارک (شهربازی) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری پارک و همچنین اداره تامین اجتماعی شعبه یک اصفهان، شعبه یک بیمه تامین اجتماعی، مجتمع اداری تجاری اوسان، پمپ بنزین علی یک و پارکینگ اوسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد خانه بازی شادی پارک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    پنجشنبه 01 تیر ماه 1402

    بسیار عالی

    1

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بازی شادی پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بازی شادی پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بازی شادی پارک ندارد.
neshan logo