عکس آهوی ایرانی - Persian Gazelle
category

آهوی ایرانی - Persian Gazelle (محله ارم، تهران)

قفس حیوانات
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت آهوی ایرانی - Persian Gazelle در محله ارم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آهوی ایرانی - Persian Gazelle (قفس حیوانات) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و چهار قفس حیوانات در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم (ورودی اصلی) و نمایشگاه هوایی تهران و همچنین باغ وحش ارم سبز، دریاچه ارم سبز ، مرکز اورژانس پارک ارم، ورودی باغ وحش ارم و برکه پرندگان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر قفس‌های حیوانات که در محدوده آهوی ایرانی - Persian Gazelle واقع شده‌اند:

 • قفس دال
  بزرگراه شهید حجازی
 • گوسفند وحشی - Urial
  بزرگراه شهید حجازی
 • قفس غزال
  بزرگراه شهید حجازی
 • مرال - Red Deer
  بزرگراه شهید حجازی
 • سمور سنگی - Stone Marten
  بزرگراه شهید حجازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آهوی ایرانی - Persian Gazelle تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قفس حیوانات

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آهوی ایرانی - Persian Gazelle تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آهوی ایرانی - Persian Gazelle تهران ندارد.