info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ارتش
category

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ارتش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز سی ان جی شهید دشتی، پارک بوستان ورزش، آژانس ارابه و ایستگاه اتوبوس کوچه 7 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا

ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله پاسداران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش، بین میدان ارتش و ارتش 12 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف حمیدیا بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارابه واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ارتش حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ارتش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ارتش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ارتش ندارد.
location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش، بین میدان ارتش و ارتش 12
ثبت نظر و تصویر
neshan logo