info
عکس کافه سنتی گپ تایم
category

کافه سنتی گپ تایم محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی کافه سنتی گپ تایم

کافه سنتی گپ تایم (کافی‌شاپ) در محله دکتر هوشیار تهران و بزرگراه یادگار امام، رحیمی، هوشیار واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین مسجد دانشگاه صنعتی شریف، خانه معلم منطقه 9، گاراژ زمانی، بوستان خانواده و کانون فرهنگی فجر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو دکتر جبیب اله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران

کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران در شهر تهران محله دکتر هوشیار واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، رحیمی، هوشیار بروید.

کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله دکتر هوشیار دانست. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو استاد معین پیاده شوید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران را انتخاب کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه سنتی گپ تایم تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.
نظرات کاربران در مورد کافه سنتی گپ تایم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 14 مرداد ماه 1402

  ندیدم همچین چیزی


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه سنتی گپ تایم واقع شده‌اند:

 • کافه خرداد
  بزرگراه یادگار امام، تیموری، بین اکبری و برومند
 • کافه لایبرری
  بزرگراه یادگار امام، تیموری
 • کافه لیلو
  بزرگراه یادگار امام، حبیب الله، قاسمی
 • کافه لایت
  بزرگراه یادگار امام، حبیب الله، قاسمی، حبیب زادگان، بین وحید و ناظمی
 • کافه قناد بانو
  آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی، بین شهبازی پناه و رازیانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه سنتی گپ تایم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه سنتی گپ تایم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه سنتی گپ تایم ندارد.
  neshan logo