عکس ایستگاه مترو شهيد باقری
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو شهيد باقری (محله دردشت، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، گلستان

موقعیت ایستگاه مترو شهيد باقری در محله دردشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهيد باقری (ایستگاه مترو) در محله دردشت تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین درمانگاه تخصصی شفا، اداره راهنمایی رانندگی منطقه 8، ایستگاه مترو شهيد باقری، خانه چای میثاق و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو شهيد باقری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهيد باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهيد باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهيد باقری ندارد.
neshan logo