عکس پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی
category

پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی (محله علایین، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه تهران - ورامین، بین میدان معلم و بزرگراه شهید آوینی

موقعیت پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی در محله علایین تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی (مرکز واکسیناسیون) در محله علایین ری و بزرگراه تهران - ورامین واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله علایین ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود و رستوران جام جم، بانک رفاه کارگران، مسجد فاطمه زهرا، درمانگاه شبانه روزی شهید نبوی و مدرسه کشاورز جود قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه تهران - ورامین، بین میدان معلم و بزرگراه شهید آوینی

ساعت کاری پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی

 • شنبه08:00 - 12:00
 • یک‌شنبه08:00 - 12:00
 • دوشنبه08:00 - 12:00
 • سه‌شنبه08:00 - 12:00
 • چهارشنبه08:00 - 12:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 12:00
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی

 • avatar
  matador (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 14 بهمن ماه 1400

  خوب

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز واکسیناسیون شهید نبوی تهران ندارد.