info
عکس مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع)
category

مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) شیراز

مرکز دندان‌پزشکی

درباره‌ی مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع)

مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) (مرکز دندان‌پزشکی) در شیراز و خیابان ۱۶ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیراز دوچرخه و همچنین تعمیرگاه مکانیکی و گیربکس اتوماتیک سروستانی، پخش فارس گل، مسجد حجت بن الحسن العسکری، فلافل عمو امین و سازمان جهاد کشاورزی و حومه مدیریت قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    عطالله نوازنده
    یکشنبه 16 مهر ماه 1402

    خدمات و رسیدگی خوبی دارند


سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدمات دندانپزشکی امام صادق (ع) ندارد.
neshan logo