info
عکس فنی حرفه ای اصفهان شماره 1
category

فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 محله کوی بهار، اصفهان

درباره‌ی فنی حرفه ای اصفهان شماره 1

فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 (موسسه آموزشی) در محله کوی بهار اصفهان و خیابان هزار جریب، کارگر واقع شده است. این موسسه یکی از هفت موسسه آموزشی در محله کوی بهار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد الرسول و همچنین کافه رستوران آروین، مدرسه اقتصاد، شرکت تعاونی مصرف کارکنان فنی حرفه ای اصفهان، آموزشگاه بهسازان شهر آینده و درب شماره دو فنی حرفه ای قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 واقع شده‌اند:

 • مدرسه ابتدایی شهدای هوانیروز
  هزار جریب، خسروپور
 • آموزش فن بیان سخنرانی توسعه فردی اعتماد به نفس
  آزادی، ملاصدرا جنوبی، شاهد
 • موسسه جهاد دانشگاهی اصفهان
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین استقلال و رسالت
 • آموزشگاه آرایش و پیرایش روشا (آموزشگاه مراقبت و زیبایی روشا)
  مرداویج (شیخ کلینی)، جابر ابن حیان، بین هفتم و ملاصدراجنوبی
 • فن پردازان
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و ملاصدراجنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فنی حرفه ای اصفهان شماره 1 ندارد.
  neshan logo