info
عکس ایستگاه اتوبوس سایپا رفت
category

ایستگاه اتوبوس سایپا رفت محله شهدای صفری، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سایپا رفت

ایستگاه اتوبوس سایپا رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهدای صفری کرهرود و خیابان کاظمی کرهرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهدای صفری کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار مجلل زیتون، اتوگالری نیکران، فروشگاه معلم، ایساکو لطفی و باطری سازی جهانبخشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سایپا رفت کرهرود

ایستگاه اتوبوس سایپا رفت کرهرود یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود است که در محله شهدای صفری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کاظمی کرهرودی، بین صالحی و بهار می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرهرود، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سایپا رفت کرهرود عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس حسینی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سایپا رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل1
  بلوار آیت الله طالقانی، میدان انقلاب، بین مالک اشتر و حکیم نظامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی رفت
  بلوار غدیر، کوهسار، بین شکوه 6 و شهدای صفری
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی برگشت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین زیتون و شاخسار
 • ایستگاه اتوبوس قندریزی
  خلیج فارس، بلوار شازند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سایپا رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سایپا رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سایپا رفت ندارد.
  neshan logo