info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی محله گرگان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان حماصیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل کوروش و همچنین نمایندگی مجاز سایپا و پارس خودرو، دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، درمانگاه شبانه روزی گرگان، مخابرات منطقه 7 - ولیعصر و دزدگیر ماجیکار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله گرگان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، نامجو، حماصیان می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسین قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی ندارد.
location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نامجو، حماصیان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo