عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، 15 متری یکم (علیرضایی)

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین قنادی مهماندوست، پاساژ الماس، رستوران دهقان، بانک مسکن افسریه ۱۹۹۱ و شال و روسری طهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه شمالی خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، 15 متری یکم (علیرضایی) قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو بسیج نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس متین تک قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، 15 متری یکم (علیرضایی)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و سه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنگبری
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس محلاتی
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه ندارد.
  neshan logo