عکس دنیای کانتینر
category

دنیای کانتینر (چهاردانگه)

فروشگاه لوازم خانگی
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، آزادگان

موقعیت دنیای کانتینر چهاردانگه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دنیای کانتینر (فروشگاه لوازم خانگی) در استان تهران و خیابان آزادگان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین صدرا پلیمر اسپادانا - نمایشگاه تهران، سامان کانتین، سنگ عطا و جایگاه گاز LPG قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، آزادگان

تلفن تماس: 09129401402

وب‌سایت رسمی: depoco.ir


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده دنیای کانتینر واقع شده‌اند:

 • گروه تولیدی مگاوود
  (4.1)
 • شیرالات البرز
  (3.0)
  بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دنیای کانتینر چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه وسایل لوازم خانگی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دنیای کانتینر چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دنیای کانتینر چهاردانگه ندارد.