عکس ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران (محله کاشانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، کاخ موزه نیاوران و اطلس مال و همچنین بوستان نیاوران، فرهنگسرای نیاوران، موزه جهان نما، کافه گالری نیاوران و کانون زبان نیاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران

ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران در شهر تهران، محله کاشانک و خیابان پاسداران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس البرز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک نیاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  پاسداران، بعد از آرزو
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • ایستگاه اتوبوس منظریه
  باهنر، بین آقایی و پونک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران ندارد.
  neshan logo