عکس ایستگاه اتوبوس آرتام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آرتام (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آرتام در محله ورزشگاه آزادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آرتام (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دمنوش نیوشا، املاک پارسیس، دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲ و آزمایشگاه نور دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرتام

آدرس ایستگاه اتوبوس آرتام، شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی خیابان جهاد شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزداني، جهاد شمالی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آرتام عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آرتام، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آرتام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساحل
  بلوار علی دایی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  دهکده المپیک، تفرشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آرتام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آرتام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آرتام ندارد.
  neshan logo