info
عکس ایستگاه اتوبوس آرتام
category

ایستگاه اتوبوس آرتام محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آرتام

ایستگاه اتوبوس آرتام (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دمنوش نیوشا، دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲، املاک پارسیس، دندانپزشکی دکتر عماد رفعتیان و آزمایشگاه نور دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرتام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس آرتام تهران، شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی است. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزدانی، جهاد شمالی، نرسیده به اول شهرک قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آرتام تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آرتام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آرتام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساحل
  بلوار علی دایی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین هجدهم و مرودشت
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  بزرگراه شهید همت، دهکده المپیک، زیبادشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آرتام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آرتام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آرتام ندارد.
  neshan logo