info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد کوفه (گنبد سفید) و ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بابوکان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، طالقانی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی رسالت قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد کوفه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    MOHAMMAD
    یکشنبه 06 شهریور ماه 1401

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه ندارد.
neshan logo