info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان
category

ایستگاه اتوبوس کیان محله دریا، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان

ایستگاه اتوبوس کیان (ایستگاه اتوبوس) در محله دریا تهران و خیابان سعادت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین رستوران مرشد شعبه سعادت آباد (3)، شاورما، باشگاه ورزشی آرینا، شیرینی سرای قندعسل و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان تهران

ایستگاه اتوبوس کیان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دریا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سعادت آباد، بین مقدس و کیان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کیان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس سها پارسیان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین سما و عرفان
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری
  بزرگراه یادگار امام، جوریکی، نرسیده به جمشیدی 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین میدان فرهنگ و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، بیستم غربی، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس خوردین
  بلوار شریفی، دریا، بین رامشه و سعادت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان ندارد.
  neshan logo