info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد محله وحیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله وحیدیه تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی امیر و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین ایستگاه مترو سبلان، سینما مهر شاهد، پل 14، آزمایشگاه پاتوبیولوژی حاذق و آرت گریل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله وحیدیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در سبلان شمالی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سبلان قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شقایق کد۲۹۷ واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  @MHAD_128
  سه شنبه 12 تیر ماه 1403

  اتوبوس فقط دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه نظام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مدنی، پازوکی، نامجو، نرسیده به شیخ
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی فرد
  گلشن دوست، بین نوروزی فرد و آذرشب
 • ایستگاه اتوبوس کهن
  مدنی
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  مدنی، بین تقی یی و مصطفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 12 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد ندارد.
  neshan logo