info
عکس جگرکی دایی رضا
category

جگرکی دایی رضا اصفهان

درباره‌ی جگرکی دایی رضا

جگرکی دایی رضا (جگرکی) در اصفهان و خیابان نسترن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صفا و همچنین هتل کاوه، شرکت مسافربری همسفر، خانه سوسیس، ورودی ترمینال کاوه و کله پزی کاوه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این غذاخوری یکی از جگرکی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر جگرکی‌های که در محدوده جگرکی دایی رضا واقع شده‌اند:

 • جگرکی
  بلوار کاوه
 • جیگرکی و کتف و بال کاووس خان
  (5.0)
  ابونعیم جنوبی، ابن سینا، علوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javad.naghavi.snap (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 22 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جگرکی دایی رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 22 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جگرکی دایی رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جگرکی دایی رضا ندارد.
  neshan logo