عکس مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر (شاهین شهر)

مرکز همایش و سالن اجتماعات
5.0
1 رای
استان اصفهان شاهین شهر استان اصفهان، شاهین شهر، امام خمینی، بعد از بسیج

موقعیت مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر (مرکز همایش و سالن اجتماعات) در شاهین شهر و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک عطار، فست فود ویچ لند، رستوران فرهنگیان، پلی کلینیک تخصصی شرکت نفت و بانک پارسیان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، شاهین شهر، امام خمینی، بعد از بسیج


سایر سالن‌های که در محدوده مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر واقع شده‌اند:

 • تالار شاهین طلایی
  (3.2)
  طالقانی، نیما یوشیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 😎 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر مرکز سالن همایش اجتماعات

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز اموزشی رفاهی فرهنگیان شاهین شهر ندارد.
  neshan logo