info
عکس فروشگاه هفت
category

فروشگاه هفت محله هاشمی، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هفت

فروشگاه هفت (فروشگاه مواد غذایی) در محله هاشمی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مواد غذایی در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین چاپ شبانه روزی بلوط، تعمیرگاه یخچال و لباسشویی برف سرویس، بیمه پاسارگاد شعبه یادگار، هایپراستار جیحون و فست فود ناب خوزستان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هفت تهران

فروشگاه هفت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هاشمی و پیدا کنید. فروشگاه هفت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله هاشمی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند برنج فروشی علیزاده، خوارو بار فروشی و مواد غذایی یزدی قرار دارند.

چطور به فروشگاه هفت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس طوس قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه هفت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هفت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه هفت واقع شده‌اند:

 • برنج فروشی علیزاده
  شهيد بختیاری، بین شاه محمدی و زمانی
 • خوارو بار فروشی
  سبحانی، بین رویایی و خواجه زاده
 • مواد غذایی یزدی
  سبحانی، بین رویایی و خواجه زاده
 • برنج فروشی
  شهيد بختیاری، بین زمانی و سبحانی
 • سوپر یگانه
  سبحانی، خواجه زاده، حاجیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت ندارد.
  location استان تهران، تهران، امام خمینی، جیحون، نرسیده به غلامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه هفت

  شنبه 09:00 تا 22:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:30
  دوشنبه 09:00 تا 22:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:30
  چهارشنبه 09:00 تا 22:30
  پنج‌شنبه 11:00 تا 22:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo