info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان فلکه دوم بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله کاشانی و همچنین درمانگاه بیمارستان کاشانی، میدان دوم خزانه بخارایی، داروخانه گنجینه، تهیه و پخش غذای ابوالفضل و سبزی خردکنی تک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه تهران

در شهر تهران، محله خزانه ، ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، فلکه دوم بخارایی، بعد از سلامت بخش بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم خزانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین پنجم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس صابونیان
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  بلوار دستواره، بین بهشتی یکم و بهشتی سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اراد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم خزانه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، فلکه دوم بخارایی، بعد از سلامت بخش
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo