عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (محله فاطمی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سازمان آب در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید لاله و همچنین شرکت ویرا رسانه افزار، شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرکت مفتاح رهنورد، رستوران ملاصدرا و نمایندگی ایران خودرو 1135 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب در شهر تهران، محله فاطمی و خیابان دکتر فاطمی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازمان آب عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو بوستان لاله در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی کمان سرویس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین محتشمی پور و فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
  neshan logo