info
عکس ایستگاه اتوبوس الغدیر
category

ایستگاه اتوبوس الغدیر محله کن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الغدیر

ایستگاه اتوبوس الغدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله کن تهران و خیابان شهدای کن واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه، صافکاری نقاشی نوین غرب، گوسفند و دام زنده برادران اشکانی، شرکت نفس یار طب و آشپزخانه اربابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران

در شهر تهران، محله کن ، ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، شهدای کن است. ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهدای کن است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مفتح را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الغدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی
  بزرگراه آبشناسان، شهران
 • ایستگاه اتوبوس شهرزیبا
  بلوار جوانمردان، بین مقصود و قدس
 • ایستگاه اتوبوس مسکن غربی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی
  بزرگراه باکری، شهید اردوشاهی، کانون، بین 14 و 15
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بزرگراه باکری، کانون، بین پل لاله و میدان الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الغدیر ندارد.
  neshan logo