عکس میدان آزادی (دروازه شیراز)
مشاهده در نقشه نشان
category

میدان آزادی (دروازه شیراز) (اصفهان)

میدان
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، میدان آزادی

موقعیت میدان آزادی (دروازه شیراز) یکی از میدان‌های خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

میدان آزادی (دروازه شیراز) (میدان) در اصفهان و میدان آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاویان و همچنین کله پزی یاران، فست فود جکس، داروخانه شبانه روزی کربکندی، آژانس هواپیمایی پرستیژ اصفهان و استخر انقلاب اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو آزادي، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، میدان آزادی

تلفن تماس: +983136651254


سایر میدان‌های که در محدوده میدان آزادی (دروازه شیراز) واقع شده‌اند:

 • میدان آزادی
  (5.0)
  میدان آزادی
 • میدان برج مرداویج
  (5.0)
  میدان برج
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان آزادی (دروازه شیراز) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دروازه شیراز دروازه شیراز درولزه شیراز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد میدان آزادی (دروازه شیراز)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   sharifi
   شنبه 11 اردیبهشت ماه 1400

   یکی از جاهایی که از اصفهان تو ذهنم مونده

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان آزادی (دروازه شیراز) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان آزادی (دروازه شیراز) ندارد.
  neshan logo