عکس خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه محلاتی، شاه آبادی (دهم فروردین)، بین میرهاشمی و گل شناس
category

خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) تهران

خیابانی در تهران

خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) در منطقه 14 تهران واقع شده‌است و از محله‌های بلوار ابوذر - آهنگ و آهنگ عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های هاشم آباد، سید جوادی و ذوالفقاری (اتابک) قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) می‌توان به اسناد رسمی 769 اشاره کرد. در اطراف خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


اماکن مهم خیابان شاه آبادی (دهم فروردین)

محله‌های اطراف خیابان شاه آبادی (دهم فروردین) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...