عکس خیابان کوه نور تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مطهری، کوه نور
category

خیابان کوه نور تهران

خیابانی در تهران

خیابان کوه نور در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های عباس آباد - اندیشه و قائم مقام - سنائی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، قنبرزاده و اقاقیا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کوه نور می‌توان به پلیس مهاجرت و گذرنامه تهران بزرگ، مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران و اداره کل آموزش بانک ملی اشاره کرد. در اطراف خیابان کوه نور 12 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کوه نور تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کوه نور نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کوه نور را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کوه نور تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...