عکس خیابان خرمشهر (آپادانا) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران سهروردی شمالی، خرمشهر(آپادانا)، بین عربعلی و فرهاد
category

خیابان خرمشهر (آپادانا) تهران

خیابانی در تهران

خیابان خرمشهر (آپادانا) در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله نیلوفر - شهید قندی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان خرمشهر (آپادانا) می‌توان به روزنامه ایران، سازمان امور مالیاتی کشور و شرکت ملی نفت ساختمان شماره ۱۷ اشاره کرد. در اطراف خیابان خرمشهر (آپادانا) 14 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان خرمشهر (آپادانا) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان خرمشهر (آپادانا) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان خرمشهر (آپادانا) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان خرمشهر (آپادانا) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...