عکس خیابان میرهادی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران دکتر فاطمی، میرهادی
category

خیابان میرهادی تهران

خیابانی در تهران

خیابان میرهادی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله کشاورز - پارک لاله عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های اکبری، اسدآبادی و ولیعصر قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان میرهادی می‌توان به ایران کد | مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، اداره کل رفاه و خدمات شهرداری تهران و شرکت تعاونی مسکن شماره 4 وزارت کشور اشاره کرد. در اطراف خیابان میرهادی 11 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان میرهادی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان میرهادی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان میرهادی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان میرهادی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...